Hakkımızda

hakkimizda.jpg

Monopol Ölçüm ve Danışmanlık Hizmetleri, 03.12.2013 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. Alanında tecrübeli mühendis ve personel kadrosuyla sürekli büyümeye ve gelişmeye açık bir kuruluştur.

 

İş Ekipmanlarının Periyodik Kontrolü, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun 30 ve 31’inci maddeleri gereğince yayımlanan, İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık Ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği, Elektrik Tesisatı, Topraklama Tesisatı, Paratoner periyodik kontrolü; 21/8/2001 tarihli ve 24500 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yönetmeliği, 30/11/2000 tarihli ve 24246 sayılı Resmî Gazete‘de yayımlanan Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği ve 4/11/1984 tarihli ve 18565 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği ile TS EN 60079 standardında belirtilen hususlara göre yapılır.

 

Monopol Ölçüm ve Danışmanlık Hizmetleri; tarafsızlık, dürüstlük ve bağımsızlık ilkeleri çerçevesinde, iş ekipmanlarının kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliğine  bağlı kalarak mümkün olan en yüksek kalite ve hizmet standartlarına ulaşmak için çalışmaktadır.

 

Bizim için temel olan; sağlıklı ve güvenli bir ortam yaratabilmek için çevre sorumluluğu yüksek standartlarda iş ekipmanlarının güvenli olmasını sağlamak ve amaca uygun kullanılmasını denetlemektir.

 

Yapılan tüm faaliyetlerde ilkeli ve objektif olmak, mevzuat ile belirtilen TSE standartlarına bağlı kalarak faaliyetlerimizi yürütmek ana felsefemizdir.